POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

TITULNÍ STRANA » MHbL: Repríza loňského finále skončila na hřišti Hodonína předčasně
» 13:00 | HBK Kyjov-Slovan Bratislava (S

V dané sezóně nebylo dosud odehráno žádné utkání.

ilustrační foto (foto: HBC Hodonín)

MHbL: Repríza loňského finále skončila na hřišti Hodonína předčasně

Libor Krýsa | 08.10.2017 14:30:06 | 433x

Ten kdo čekal v pochmurném nedělním dopoledne vyrovnaný napínavý zapas, musel být v údivu hned od začátku utkání.

Hodonín na svého soupeře vlétl hned od prvních minut a rychle se ujal vedení 3:0 po brankách čerstvé posily z Kyjova Matěje Fraňa a dále Rocha a Rapanta, což jasně nastavilo ráz utkání. Jihlava se z trvdého direktu nevzpamatovala a nic na tom nemohlo změnit ani snížení z ojedinělé akce z hole Apectalera. Jihlava působila ustrašeným a chaotickým dojmem a ke vší smůle se ji před koncem první části při jednom zákroku zranil brankář. Avšak ani do tohoto okamžiku celek z Vysočiny rozhodně nepřipomínal obhájce titulu. V dalších minutách se příděl branek v jihlavské síti hrozivě navyšoval a již v polovině utkání to byl naprosto nevídaný debakl. Kostelanský, 2xHelešic, Zetocha a povedeným zakončením z úniku Jan Švagerka stanovili průběžné skóre v polovině zápasu na 8:1 pro domácí. To již bylo moc na jihlavského brankáře, který zjevně chytal v obrovských bolestech. Bohužel nebyl již schopen v utkání pokračovat a po krátké poradě se sudí rozhodli utkání přerušit a ukončit za stavu 8:1, neboť Jihlava neměla náhradního brankáře. Můžeme jen předvídat jakým výsledkem by utkání asi skončilo, každopádně pro diváky a samotné hráče, kteří se těšili na "zapas podzimu" to bylo obrovské zklamání. Jihlavskému brankáři přejeme brzké uzdravení a věříme, že nás přijdou diváci podpořit i v následujících zápasech. Nejlepší pozvánkou musí být dnešních 8 branek již za polovinu utkání. Hodonín si tedy připsal velmi cenné až nečekaně snadné vítězství, i když pachuť z nedohraného utkání stále zůstává.