POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

TITULNÍ STRANA » Extraliga mužů: Hokejbalisté Sudoměřic opět vybouchli. Šestibodový zápas nezvládli
2 : 0 (0:0,1:0,1:0)

V dané sezóně nebylo dosud odehráno žádné utkání.

ilustrační foto (foto: Lucie Bydžovská)

Lucie Bydžovská | 26.03.2018 13:01:38 | 199x

Sudoměřice /FOTOGALERIE/– Boj o šest bodů domácí hokejbalisté Sudoměřic nezvládli. S Letohradem doma o víkendu prohráli 1:4. Jediným střelcem Sudoměřic, který se dokázal prosadit, byl Jan Kaluža mladší. Ten snížil na 1:3 až v závěrečné třetí periodě. Hosté byli od začátku utkání lepší. Za vítězstvím si šli už od úvodního hvizdu. V první třetině se za zády gólmana Terny rozvlnila síť dvakrát.

„Začátek utkání nám utekl. V rozmezí dvanácti minut jsme dvakrát inkasovali. Přitom šancí jsme měli dost,“ byl si vědom asistent trenéra Mário Dinka.

Hráči Letohradu se poprvé radovali v šesté minutě, kdy po chybě domácí obrany zůstal před Ternou osamocený Lux, jenž neměl problém zakončit. „Myslím si, že o vítězství hostů rozhodly přesilovky, které měli velmi dobře propracované. Naopak my jsme opět ani jednu nevyužili,“ řekl gólman David Terna.

Ten z rodinných důvodů v minulých utkáních nenastoupil. Jeho nástupcem se tak stal Jonáš Grufík z Opavy, který ale v neděli do důležitého klání nezasáhl. „Doma jsem si to nějak zařídil, aby mě na zápas pustili,“ smál se Terna, kterému se v letošním roce narodila dvojčata. Brankář Terna však přiznal, že trochu vyšel ze cviku, ale chytat nezapomněl. „V neděli to nebylo ono. Chtělo by to zase pár tvrdých tréninků,“ ví gólman.

Naději domácím hokejbalistům vzal sok z Letohradu hned po první přestávce, když Věchet navyšoval na 3:0. „Stejně jako v minulém utkání jsme se nedokázali střelecky prosadit. Místo toho, abychom hráli jednoduše, tak si to komplikujeme. Příležitosti, které si vytvoříme před bránou, neproměníme,“ byl zklamaný Dinka.

Domácí celek ale do závěrečné části vstoupil aktivněji, za což byl odměněn gólem. Jenže tři minuty před koncem znovu udeřili hosté, kteří si po razantní střele Luxe zajistili konečnou výhru 4:1. „I když jsme prohráli, není ještě nic ztraceno. Budeme ale muset vyhrát všechny zápasy, co nás teď čekají,“ řekl Terna.

SK Sudoměřice - Letohrad 1:4 (0:2,0:1,1:1)
Branky: 33. Jan Kaluža mladší – 6. a 42. Ondřej Lux, 12. Zdeněk Král, 18. Miroslav Věchet
Vyloučení: 3:4