SOUTĚŽE RSHb Morava Jih
Krajská HbL mužůOblastní HbL mužůLIGA starších žákůPŘEBOR mladších žákůPřípravkyMinipřípravky
TURNAJE RSHB MORAVA JIH

Jihomoravský přebor přípravek 2017 - 2018

1. turnaj 10.09.2017 - Hodonín

2. turnaj 08.10.2017 - Sudoměřice

3. turnaj 05.11.2017 - SM Malenovice

4. turnaj 18.03.2018 - SM Kyjov

5. turnaj 15.04.2018 - Brno

6. turnaj 13.05.2018 - Zohor

7. turnaj 03.06.2018 - Místo bude upřesněno

 

Jihomoravský přebor minipřípravek  2017 - 2018

1. turnaj 24.09.2017 - Kyjov

2. turnaj 22.10.2017 - Zohor

3. turnaj 12.11.2017 - SM Brno BVV

4. turnaj 11.03.2018 - Sudoměřice

5. turnaj 01.04.2018 - Hodonín

6. turnaj 29.04.2018 - SM Malenovice

7. turnaj 27.05.2018 - Místo bude upřesněno

 

Jihomoravský přebor mikropřípravek  2017 - 2018

1. turnaj 08.10.2017 - Sudoměřice

2. turnaj 02.12.2017 - Kyjov tělocvična

3. turnaj 15.04.2018 - Brno

4. turnaj 03.06.2018 - Místo bude upřesněno

 
ADRESA RSHB MORAVA JIH

Adresa RSHb RSHb Morava Jih
Mezivodí 2233/2a, 697 01 Kyjov - Nětčice

číslo účtu - 2201125159/2010

IČ: 22769099

Úřední hodiny sekretariátu:
viz. provozní doba

ADMINISTRACE SOUPISEK

FACEBOOK RSHB - MJ

MÍČKY PRO KLUBY

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

Přebor minipřípravek - MORAVA JIH 2015-2016 - 5. turnaj - Skupina

Poř.Název týmuZVVPRPSkóreBody
1.SUDSK Sudoměřice[nové okno]6410117 : 614
2.HODHBC Rigum Hodonín[nové okno]6401125 : 1313
3.MEDHBK Medokýš Martin (SVK)6400224 : 1112
4.EAGEagles Brno[nové okno]6301212 : 1210
5.ZOHHBK Roconaba Zohor (SVK)6300311 : 109
6.LOPSK Lopašov (SVK)602044 : 184
7.KYJHBK Kyjov[nové okno]600158 : 311

Poslední utkání

Č.utk. Čas Domácí Hosté Stav utkání
Sobota 23.04.2016
79048 09:00 HBK Kyjov HBC Rigum Hodonín1:41:2,0:2,0:0
79049 09:00 SK Lopašov (SVK) SK Sudoměřice0:30:3,0:0,0:0
79050 09:30 Eagles Brno HBK Roconaba Zohor (SVK)2:12:0,0:1,0:0
79051 10:00 HBK Medokýš Martin (SVK) HBK Kyjov10:27:2,3:0,0:0
79052 10:00 HBC Rigum Hodonín SK Lopašov (SVK)7:05:0,2:0,0:0
79053 10:30 SK Sudoměřice Eagles Brno0:10:1,0:0,0:0
79054 10:30 HBK Roconaba Zohor (SVK) HBK Medokýš Martin (SVK)1:31:2,0:1,0:0
79055 11:00 HBK Kyjov SK Lopašov (SVK)2:3 ss1:0,1:2,0:0-0:1
79056 11:00 HBC Rigum Hodonín SK Sudoměřice1:2 ss1:1,0:0,0:0-0:1
79057 11:30 HBK Kyjov HBK Roconaba Zohor (SVK)1:31:2,0:1,0:0
79058 11:30 Eagles Brno HBK Medokýš Martin (SVK)0:10:1,0:0,0:0
79059 12:00 HBC Rigum Hodonín HBK Roconaba Zohor (SVK)2:31:1,1:2,0:0
79060 12:00 SK Lopašov (SVK) Eagles Brno1:0 ss0:0,0:0,0:0-1:0
79061 12:30 HBC Rigum Hodonín HBK Medokýš Martin (SVK)4:33:1,1:2,0:0
79062 12:30 SK Sudoměřice HBK Kyjov6:04:0,2:0,0:0
79063 13:00 SK Lopašov (SVK) HBK Roconaba Zohor (SVK)0:20:1,0:1,0:0
79064 13:00 HBK Kyjov Eagles Brno2:50:2,2:3,0:0
79065 13:30 HBK Medokýš Martin (SVK) SK Lopašov (SVK)4:03:0,1:0,0:0
79066 13:30 HBK Roconaba Zohor (SVK) SK Sudoměřice1:20:2,1:0,0:0
79067 14:00 Eagles Brno HBC Rigum Hodonín4:73:2,1:5,0:0
79068 14:00 HBK Medokýš Martin (SVK) SK Sudoměřice3:41:1,2:3,0:0